Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skyrim - konspirace zapřísáhlých - bug?

Opět rozehrávám, resp už jsem level 4O, nicméně plním quest konspirace zapřísáhlých a asi to mám buglé. Vždycky, v Markhrtu v díře mě chce zmlátit nějaký týpek, dám mu na budku a prý ho poslal nějaký Nephos, nebo jak se jmenuje. Jdu za ním, protože mám zjistit nějaké info. Přijdu k němu, tam si pokecáme a po rozhovoru mě všichni napadnou. Ještě mezi tím se mi splní podúkol přečti si Nephův deník. Když je ale zabiju, nic se dál neděje. Quest by měl ale pokračovat až do Markhartského vězení, nevíte někdo prosím co s tím?
Zkouším načítat starší savy, ale kolikrát se mi ani nesplní mezi úkol a když už, pozabíjením lidí v místnosti to končí..

Vtom q je ještě konfrontace s Thonarem. Po tom co odhalíš dohodu mezi Thonarem a tím týpkem z vězení a vymlátíš Nephosův dům jdeš do Talosovi svatyně odevzdat q a strážný už tam čekaj aby tě zatkli.