Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MEDAL OF HONOR

Dobrý den potřeboval bych pomoc nějak mi nejde střílet do toho dshk v MOH dělám to přesně jak je to na videu fakt nevím kdybyste mi napsali přesný návod budu rád tady je video abyste věděli o čem se bavím watch

přístě nepiš tučně, nedá se to číst.

Manic Suppression Trophy or Achievement
Singleplayer: In Belly of the Beast, defeat DShK in under two minutes

Towards the last objective, you would know wen your there, as you see in the video. Your in a team of 4 people and your taking fire from the taliban, you need Air support, but for that to happen your team have to deploy smoke.

So you need to shoot the taliban manning the gun and when you kill him another person would take his place, So you need to watch the gun and at the same time, kill every other taliban moving about, Whenever the man handling the gun is dead, there is a sign/logo