Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malé FPS u League of Legends a Guild Wars 2

Ano, název je poměrně výstižný. Mám nízké (10-15) FPS ve 2 hrách, League of Legends a Guild Wars 2. GW2 My dneska přišel, měl jsem ho předobjednaný 2 týdný, těšíl jsem se atd atd atd a teď to musím hrát s 15 FPS ? Tenhle problém mám už pěkně dlouho, a zvláštní je že mám tento problém POUZE u těchto her. Dokážu hrát Devil May Cry 4, Dragon Age: Origins, Far Cry 2, Battlefield (Všechny mi jdou bez problému), a dokonce jsem byl schopen hrát na nejvyšší detaily Avatar: The game, viděli jste jaké to má brutální detaily ? TAK co je to sakra za 2 MMORPG že na ně je potřeba PC nové generace ? Nějaké detaily:
Windows 7 64bit
4 GB RAM
Intel(R) Core(TM)2 CPU 6400 @2.13GHz
Grafika ATI Radeon HD 5700 Series
No tak lidi, můj problém má spousta lidí (co jsem tak koukal na internetu), MUSÍ to mít nějaké řešení ! Mimochodem, aby to bylo ještě zajímavější, League of Legends začalo zlobit tak 2 měsíce zpátky, dřív jsem to hrál v jednom kuse a neklesl jsem pod 50 FPS!

Nevěřím že bych si zahrál Avatara a Assassins Creed Revelations Na nejvyšší detaily a přitom nerozchodil GW2. A LoLko, na to asi nikdy nepřijdu. Bylo to ze dne na den, jeden den v pohodě a pak najednou prostě malý FPS.... Myslel jsem že je to třeba něco se serverama ale očividně ne...

taky mám takovej problém hraju na 90 fps v klidu všechno jede jak má i v teamfightech u všeho me to neklesne pod 50 fps ale najednou se stane zlom a mam na cca 10-20 minut 5-15 fps a je to totálne nehratelný.zkoušel jsem googlit a našel jsem že to je přehřívání procesoru . tak si myslím že je třeba koupit novej nebo lepší chladící pastu PS: o chladící pastě nic nevím :DD

Na Lolku jsem měl FPSko tak 30-50, to byla pohoda. Pak se dělo, že si to vybralo chvilku kdy bylo FPS: 5-15, ale bylo to tak 5-10 minut, pak se to vrátilo do normálu...
Jenže pak jsem včera uvízl na calculating differencis a na internetu psali, že mám reinstallovat lolko, to jsem udělal. Od té doby se FPS nepohne nad 12 a stává se mi, že mám FPS: 00, což nepochopím, protože to by mě mělo odpojit, ne?
Což naprosto nejde, jsem někde a pak někde úplně jinde. Dal jsem double kill a vůbec nevím jak se mi to povedlo, jenom jsem někam něco hodil do nepřátel a najednou tam bylo napsáno "DOUBLE KILL"...
Prosím poraďte, chci zase hrát bez lagů a s FPS vyším než 10.........