Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modern Warfare 3 - problem s FPS

Ako je možne, ze z toho Modern warfare 3 nedostanem viac ako 48 - 50fps ked pc požiadavky vysoko presahujem?? A vsetko ostatne mi ide ma ultra detaily :/

PCU: i7 2600k
Zákl.doska : Asus P8 Z68 V pro
GPU: MSI GTX 670 Power edition
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2

Dakujem

jo mám stejný problém.
Modern warfare 3 - legální verze
PC - dost silné aby si dávalo mnohem náročnější battlefield 3 na high detaily s 55-60 FPS
MW3 - 45-50FPS sem tam lag
MW 1 a MW 2 plynnule na 60 FPS
S jinnými hrami nemám problém
A teď raďte.

Těd nemám moc tušení,čím by to mohlo být,ale IW je starý Engine a možnáto je (zase) optimalizací

Mám pocit,že v COD4 sačilo přepsat nějaký textový soubor a hra jela lepe... teď už ale nevím,jak to přesně bylo zkkus na YT nějaké návody...

Napiš tam třeba: COD MW3 Lagfix nebo něco takového...

Tady,zkus třeba tohle watch