Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem I am alive - sekání hry

Zdravím! Koupil jsem si hru I am alive nainstaloval a spustil. Avšak hra se neskutečně seká (hlavně myš). To samé mě dělá např. u Tribes Ascend. Koukal jsem na google na youtube jestli tam nebude nějakej návod jak to opravit ale nebyl. Počítačem to asi být nemůže když rozjedu 2x náročnější hry než jsou tyto. Mám NTB Asus N53SV 4gb ram, nvidia geforce GT540 2gb, i5-2410M 2.30GHz. Moc prosím o nějakou radu moc by mě to pomohlo díky.

Hra je špatně optimalizovaná, a proto hodně náročná na HW. Vypni vyhlazování a dej nízký detaily. Ono to stejně vypadá pořád stejně. Myš se ti v menu asi bude sekat pořád - mě to dělá - ale FPS mi neklesnou pod 30.