Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Command and Conquer the Ultimate Collection

http://www.commandandconquer.com/collection/en?utm _source=CNC_Home&utm_medium=TopNews&utm_campaign=C NC_Traffic_TUC
http://www.zing.cz/novinky/13435/oznamena-ultimatn i-edice-serie-command-conquer

Nazdar lidi, tak sem to zahlíd sice až dnes, ale moc se na to těším, že si to snad zahraji i na sedmičkách. Četl jsem, že to má vyjít na podzim a doufám, že se to bude dát koupit i v klasických kamených obchodech, jako je třeba gamehouse a tak, jedna jediná hra skrz origin by se mi kupovat nechtěla.
Co si o tomto kroku myslíte vy.

Prosím Vás, jen se chci zeptat, jestli někdo během těch pár dnů nezjistil, jestli to doputuje i k nám do ČR do našich obchodů, vše co sem zatím zjistil, tak je to, že to je k mání na originu a na Amazonu, nejlépe bych se asi poptal Electronic Arts na jejich oficiálních stránkách, myslím těch co mají sídlo v Kanadě ve Vancouveru, nebo kde. Ptal jsem se na podpoře tady v ČR, řekli mi: vy víte něco co mi ne.