Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte nějakou online středověkou hru

Ahoj ahoj zdravim všechny lidi na poradně! . Měl bych otázků nezná někdo nějakou ONLINE RPG HRU v době středověké? (templáři, rytíři a tak dále) . Určitě mě potěší když mi nějakou doporučítě , díky SirLichen:-)

Mount&Blade: Warband já jsem taky dlouho hledal středověkou rpg hru, je to sice jenom singleplayer ale sou tam bitvy v multiplayeru. A když ti nebude stačit originální mapa brnění frakce atd. jako mě:-). Tak si stáhni mod Anno Domini 1257ad. Mám tu hru asi rok a pořád mě baví. DOPORUČUJI