Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpadky připojení při hraní

Dobrý den,
mám problém a nevím co s ním. Nemohu se připojit přes Hamachi na Miceraft. Pokaždé,když se do hry připojím tak mě to asi zhruba za 30 vteřin vykopne.. Zkoušel sem testovat rychlost přopojení na zive.cz a ještě na jednom(ale to už si nepamatuju co to bylo za server). Oba dva testy mi vyhodnotili připojení zruba 10 Mb/s čiliže download kolem 1,5 MB/s což by odpovídalo.. Uplaod byl taky velmi rychlý (na zive.cz mi jejich server naměřil asi 9 MB/s), ale upload otestovaný nemam. po internetu harju bezproblémů Vietcong 2 a jestli někdo znáte CrossFire. Obě dvě hry jedou bezproblémů. Horší to už je když sem se snažil rozjet CoD 4 MW multiplayer po netu. Tam mi lítal ping od 62 do 999. Normální singlelayer zvládám bezproblémů mezi 25-35 FPS. Ale to co mi hlava opravdu nebere je to že jsem kdysi hrával San Andres multiplayer bez problémů.. Nahrál jsem asi 2 měsíce. Poté mě hraní vydrželo asi 30 minut. A za týden sem se ani nepřipojil. Od té doby mi to vždy když se připojím píše: Conection lost. Server didnt respond. Retrying conect(a IP adresa). No a aby toho nebylo málo tuhle jsem to jen tak ze srandy zkoušel. Hrál jsem bez sebemenších lagů a známek slabého internetu asi půl hodiny. Poté nastal stejný problém: Conection lost. Server didnt respond. Retrying conect(a IP adresa). Zkoušel jsem nastavovat priority v připojení pomocí NetBalenceru a ve správci úloh jsem nastavil vysokou prioritu. Dokonce hraju i přesz Game Booster (ale i bez něj). Bohužel ani to mi nepomohlo. Poskytovatel Internetového přopojení je Liberecký Pamico.
Děkuji za jakoukoli odpověď.
PS: PC sestava

CPU: Intel Pentium4 3.00 Ghz
Grafická karta: Nvidia GeForce 8500 GT
RAM: 1 GB SDRAM frekvence 533 Mhz (ale nejsem si jistý)
OS: Windows XP Sp 3

Přez Hamachi rychlost neměřim, ale vždycky když se připojjim.. (zrovna ted sem to zkoušel) tak mě to vykopne.. a hodí mi to: .. Internal exception:java.netSocketTimeoutException:Read timed out .. Javu mam nejnovejší x32. Game booster mi byl doporučen kamarádem.. že prej mu to dcla komp zrychlilo. Můj PC, co se týče Hardwaru, na tom moc dobře není, a investovat ted do něj už asi nemá cenu.. Game booster zas tak špatnej není.. A po netbalanceru sem sáhnul proto, že sem si už s těma výpadkama nevěděl rady..

připojit přes Hamachi

Přez Hamachi rychlost neměřim

Tak proč udáváš rychlost, když to s připojením má málo společného? Důležitá je rychlost ze serveru. zkus si tam ping a změřit rychlost stažením nějakého souboru ze serveru.
Když si pozvypínáš kraviny co se ti pouští tak kravinu jako Game booster nepotřebuješ, stejně jako netbalancer, když nebudeš při hře stahovat jak o život.

Tak sem vyskoušel eště rychlost.cz výsledek ja takovýto .. 20123467820-601fe7e679.html .. Když se teda připojim přes Hamachi na Minecraft tak mam připojení velmi slabé.. Když hraju Vietcong 2 po netu tk mam ping kolem 62. Vietcong I po netu hraju s 26 pingy.. O to horší toje potom když volám přez skype.. to pak po netu rozjedu akorát Minecraft, ale bez Hamachi. Nic jinýho se skypem si ani neškrtne..

Ten výsledek je ještě královský.
Nikde jsem se ale nedočetl, jaký typ připojení máš (kabel/ WiFi? - jak je veden do baráku a jak je po něm rozváděn?)

Přes Hamachi jsem nikdy nic nespouštěl, nemám s tím zkušenosti, pokud to ale dělá vyloženě u her, spuštěných přes tento program, může tam být kolize určitých portů. (Nevrtal ses nějak v nastavení? Zkoušels udělit výjimky firewallu, či ho úplně vypnout?)

To samé Skype - potřebuje porty tuším 80 a 443. Při takové rychlost připojení, jaké máš, bych problém v datovém toku neviděl, to bude spíše nějaká kolize. Otázkou ještě zůstává, kolik programů na pozadí ti běží, protože už jenom např. ten Vietcong nebo Minecraft hltá hodně RAM, tím tuplem, když ještě pustíš Skype. (Odvšivit PC.)

Nějaký NetBalancer nebo GameBooster je pro hloupé uživatele, žádný užitek nepřinášejí, naopak - akorát žerou systémovou paměť.

Je to klasický kabelový připojení, který mi vede do modemu..Z modemu to vede do PC a ete to vede do "pevný linky" (pokud se to dá tak nazvat) ptze máme telefon přez net.. VolejLevně.. Jinak Hamachi má výjimku, Skype má výjimku.. dkonce sem firewall zkoušel i vypnout.. Nijak to nepomohlo.. Jinak porty 80 a 443 mam nastavený furt..

Je možný že to způsobuje VPN klient ??

Připojení k netu máš dobrý, ale co připojení k serveru přes hamachi?

Když se teda připojim přes Hamachi na Minecraft tak mam připojení velmi slabé

A to jsi zjistil jak?

O to horší toje potom když volám přez skype.. to pak po netu rozjedu akorát Minecraft, ale bez Hamachi

Nevím sice kolik žere spojeni Minecraft, ale se skype bys to měl dát, neboť máš nádherné připojení.
Tak bych se být tebou zařídil jak napsal Bounty:

Otázkou ještě zůstává, kolik programů na pozadí ti běží, protože už jenom např. ten Vietcong nebo Minecraft hltá hodně RAM, tím tuplem, když ještě pustíš Skype. (Odvšivit PC.)

Když se teda připojim přes Hamachi na Minecraft tak mam připojení velmi slabé

Zjistil sem to tak, že sem kámošům co byli zrovna připojený potom zavolal.. ( přis tisku Tab se zobrazí seznam online hráčů a síla připojení)
PC sem už taky relativně odvšivil.. To co šlo co nebylo potřeba, tak sem odinstaloval. Ted už pomůže asi jenom reInstal Windows..
Ale jinak díky rady..

Tak server bude asi v poradku. Kdyz je to kamaradu server, tak se s nim domluv, ze zkusis neco velkeho od neho pres hamachi stahnout, abys zjistil, jakou mas rychlost pripojeni pres hamachi k nemu.
ping je ping - Ping
Treba ping na seznam.cz je tak, ze spustis prikazovy radek (cmd) a do nej napises ping www.seznam.cz, vice viz. odkaz hore.
Takze do cmd napis ping a kamaradovu IP adresu. (Udelej test pri stabilnim provozu a pri padu pro porovnani.)
Vysledky jsem vloz.

Jeste zkus zkontrolovat vsechna spojeni pri hrani cports.html. (Nebo sem dej obrazky k posouzeni).
A tohle na pozvypínání nesmyslů:
http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/sys temove_nastroje/monitoring/starter/

Ping na seznamu je: 12ms 19ms 16ms 13ms. Pakety odeslané = 4 Ztracené = 0
Přibližná doba po přijetí odezvy v milisekundách: Min.=12ms Max=19ms Prům.=15 ms

Spuštěním příkazu a IP serveru přez Hamachi mi vylezlo toto.
Vypršel časový limit žádosti. (4x)
Pakety odeslané = 4 Přijaté = 0 Ztracené = 4

Toto sem zkoušel jak se skypem tak bez něj. Výsledek se nelišil.

Eště sem si nestáhnul ten "Starter".