Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Problém s přihlášením na Microsoft účet.

Zdravím!

Dříve jsem na svém GfWL účtu hrával hry jako GTA IV; GTA EFLC a DiRT2. Všechno jsem měl originálky, nepořízené zrovna za malé jmění.

No ale teďka mám problém, že jsem zapomněl od svého Microsoft účtu, který je s tímto spojený heslo. Nechal jsem si ho resetovat, ale ukázalo mi to, že došlo k dočasným potížím se službou. Ale už to zkousím asi dva týdny a problém pořád. Tak jsem vyplnil jakýsi dotazník, kde jsem vyplnil, co si pamatuju o mém účtu a odeslal. Chvilku potom mi na mejl přišlo toto (na jiný, ne na ten, kteý mám propojený s účtem, chtěli jiný).

Thank you for contacting Microsoft Support.

We have received your Microsoft Account recovery request for tancici.kocour@seznam.cz. Your issue number for this request is 48034682.

Once we have reviewed the answers you submitted we will update you on the status of your request at this email address. If we can verify that you are the account owner you will receive a link to reset your password.

Please note that due to high volumes, it may take 5 to 7 days for us to review the information you submitted. Issues are being processed in the order in which they were received.

We apologize for the inconvenience, and we will respond as soon as possible to your request.

Thank you,
Microsoft Support Team

Microsoft Corporation
One Microsoft Way
Redmond, WA 98052
USA

Please do not reply to this message. Replies to this message are routed to an unmonitored mailbox.

Napsali mi, že se mi ozvou, ale sedm dní už uplynulo. Poradíte mi, prosím, co s tím? Má někdo podobný problém, zkušenost atd.?

Děkuju moc za každou radu.

P.S. Už se mi dokonce blokli přihlášení na Microsoft účet, že jsem mnohokrát zadal nesprávné heslo.

Michal: Dobrý den, vítejte v online konverzaci oddělení služeb zákazníkům společnosti Microsoft. Moje jméno je Michal a budu se věnovat Vašemu dotazu.

Vojtěch: Dobrý den.

Vojtěch: Četl jste můj problém, máte nějaké řešení?

Michal: Jenom pro upřesnění, resetem hesla jste myslel následující odkaz?

Michal: ResetPassword.aspx

Vojtěch: ano, tento.

Vojtěch: Takže, můžete to nějak zařídit, prosím? Tady jde hlavně o to, že se díky tomu nemůžu přihlásit na GfWL, kde mám hry, které bohužel nemůžu díky tomuto problému hrát. (DiRT2; GTA IV; GTA EFLC...)

Michal: Poprosím o strpení, hledám pro Vás řešení.

Vojtěch: Dobře, počkám.

Michal: Pokuste se prosím navštívit následující stránky, kde jsou instrukce, jak postupovat ve Vašem případě:

Michal: http://windows.microsoft.com/cs-cz/hotmail/account -temporarily-blocked-faq

Vojtěch: Počkat počkat...

Vojtěch: Já mobil s účtem nespojoval...

Vojtěch: Tak jak mám tedy postupovat?

Michal: V tomto případě prosím postupujte podle následující stránky. Tento postup lze aplikovat po uplynutí 24 hodin od posledního pokusu změny hesla.

Michal: acsr

Vojtěch: Jenže, to už jsem nejspíš dělal... Ale dobře, zkusím to znovu, třeba jsem dělal něco špatně.

Michal: Je potřeba opravdu počkat 24 hodin od posledního pokusu o restart hesla.

Michal: Vyhovuje Vám dané řešení? Mohu Vám poradit ještě s jiným dotazem?

Vojtěch: Ale tohle už jsem dělal, dokonce se mi i ozvali...

Michal: Poté Vás můžu odkázat na podporu Hotmailu:

Michal: http://windows.microsoft.com/en-us/hotmail/help-ce nter

Vojtěch: Ale já nemám HotMail mail

Vojtěch: Mám jenom Seznam a Gmail.

Vojtěch: Tohle mi již přišlo, když jsem se pokoušel o navrácení účtu... Thank you for your request. Your Microsoft account tancici.kocour@seznam.cz was created using an email address from a provider other than Microsoft. To reset your password for this account, follow these steps: 1.Click Here for the Microsoft account password reset page. 2.Select an option and click "Reset your password". 3.Enter your Microsoft Account, then enter the security characters, lastly click "Next". 4.On the following page, select "Email me a reset link" and then click "Next". 5.A reset link is now sent to your email address. Should you require further assistance, please visit the Microsoft account Support Pages. The account recovery request with issue number 48034682 has been closed. Please do not reply to this message. Replies to this message are routed to an unmonitored mailbox. Thank you, Microsoft Support Team Microsoft Corporation One Microsoft Way Redmond, WA 98052 USA

Vojtěch: Takže se v mém případě nedá nic dělat, zkrátka potřebuju jednoduše resetovat heslo.

Michal: Kontaktujte prosím czhelp@microsoft.com. Děkuji.

Vojtěch: Nojo, hold se nedá asi nic dělat. Tam mi účet resetují?

Michal: Jinak, tady Vám odpověděli, že na alternativní adresu, kterou jste zadal, by měl přijít resetovací link. Stalo se tak?

Vojtěch: Ne.

Michal: Pokuste se tedy prosím ještě jednou kontaktovat acsr a nezapoměnte zadat alternativní emailovou adresu, na kterou by Vám mělo přijít potvrzení.

Vojtěch: to jste mi moc nepomohl, ale smím vědět, kde je problém? JEDNODUCHÝ RESET HESLA?!

Michal: Pokud Vám nefunguje reset hesla, opravdu nedokážu říci kde je problém. Případně svůj dotaz zkuste položit na:

Michal: cs-cz

Michal: Zde by měla být garantována odpověď do 24 hodin.

Vojtěch: Tak já to zkusím. Nashle. Pěkný zbytek dne.

Michal: Děkujeme Vám za využití služby online konverzace oddělení služeb zákazníkům společnosti Microsoft. V případě dalších dotazů se na nás prosím neváhejte obrátit. Příjemný zbytek dne.

CO NA TO ŘÍKÁTE? :-?

Mno, otravoval jsem Mrdkosoft na všech frotách. ]:)

Chat, nějaký support atd. No, pak jdu do mejlu, a tam se na mne usmívá :-) nějaký kloudný reset hesla! :-) Zvolal jsem "hurá", resetoval heslo a tadá! :-)

Účet mám zpět v celé parádě, už jsem se přihlásil i na GfWL. Doufám, že už se to nebude nikdy opakovat, grr! ]:)

Jinak kocour (co mám v avataru) začátkem srpna slavil sedm let. :-p