Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hry na PSP

Prosim poraďte nějakou hru na PSP buď hororovou,střílečku,závodní nebo simulátor tuty by byly nejvhodnější ale jestli znáte někdo a máte odzkoušenou nějakou hru poraďte.Díky

Wipeout ano, v podstate to boli jedine zavody, ktore ma ako-tak bavili, GTA vyslo po tom, co som PSP predal, ale vsade to dostavalo hodnotenia ako najlepsia hra na PSP, nieco na tom snad bude.Dovod predaja bol prave to, ze na PSP nevychadzali nejak zvlast dobre hry(rozumej ani jedna nebola ako dovod, preco kupovat PSP), ale to je problem Sony - nacpat co najvykonnejsi hw do malej krabicky a nemat na to poriadne hry (ten isty problem ma aj Vita).

EDIT: pokial to nemusia byt vylozene zanre tebou uvedene, tak odskusane mam Crisis Core: Final Fantasy VII a Monster Hunter( obidve hry dobre RPG) a God of War (dobre mlaticky, aj ked nesiahaju PS2/3 verziam ani po kolena)

Děkuji,no já mam právě rok PSP 3004 nový a mam na to 3 hry koupený pak jsem si PSP flasla takže hry stahuju no ale jako nic moc ty hry no a u nějakych her ta grafika stojí za....a teď právě vyšlo PSP VITA tak jsem si ho chtěla koupit ale když jsem zjistila že nepujde flashnout až tak za 3 roky a že na to jsou jen 3 hry tak jsem se na to vykašlala,to i kamarád říkal že ho měl to PSP VITA a prej stojí za nic....

no i kdyby nešlo, říkám na rovinu ... nekoupit ho je chyba. Osobně jsem ho měl v ruce, vše funguje jak má .. překvapovalo mě pokaždé když sem ho dostal do rukou.. navíc je tam psp store nebo podobně kde se dají stahovat buď free nebo hry placené. ;) Dvě kamery jsou prostě bomba, dotyková plocha jak ze předu tak zadní dotyková plocha je úžasná.