Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 4 max settings

Zdravím,
Jakou bych musel mít sestavu, abych mohl hrát gta 4 na maximální nastavení s CCA 200fps jako na tomto videu?
http://www.youtube.com/watch?v=U4lBHSEOkJc&feature =g-vrec

Zdá se mi to téměř nemožné, GTA 4 je opravdu dost náročná, já mám na medium 40-60fps a na max mi to jede tak na 5-10 a přitom jsem vysoko nad doporučenými požadavky, tohle nechápu...., GTA 4 má fakt hovadskou optimalizaci i s tím nejnovějším patchem.....

Netuším, jak moc je tenhle dotaz míněn vážně.

Něco už psali kolegové, já bych přidal ještě jednu věc: operační systém i hra by možná měla být na SSD, aby brzdou nebyl disk. Pravděpodobně bych zakázal swap (nutností je dostatek RAM, alespoň 8 GB, možná i více)

Jsi přesvědčen, že slow motion (build in editor??) zvládne skutečně spočítat těch 200 fps?

Spočítat = zpracovat.

Dejme tomu, že na obrazovce opravdu dosáhneš 200 fps. Otázkou ale je, zda při spuštění záznamu hry je i celých 200 fps také nahráváno. Jestli třeba není v enginu hry nastaveno, že se nahrává pouze 25, 50 či kolik snímků na vteřinu.

Něco jako v případě Frapsu. Hraješ Counter Strike či Quake 3 Arena, na PC máš 400fps - ale ve výsledném *avi je snímkovací frekvence jen 25 snímků za vteřinu.

Nejsem to schopen ověřit, protože GTA4 je dávno z disku pryč a (možnosti) nastavení v editoru si nepamatuju.