Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přechod z windows XP na 7

Dobrý den, mám na svém osobním počítači nainstalovaný os Windows XP 32 bit a zvažuji přestup na Windows 7 32 bit. Počítač využívám též ke hraní a spouštění her s méně náročnějšími požadavky (GTA Sand andreas, The sims 3, NHL 09, atd......). Chtěěl bych vědět zdali sníží přechod na novější Windows plynulost či hratelnost her a nebo rychlost samotného počítače.

Hardwer:
Procesor: Intel pentium 4 2.80 GHz
Paměť Ram: 0,98 GB
Grafická Karta: Nvidia Geforce FX 5500 Velikost paměti: 128 MB

Předem děkuji

jestly stoho chceš mít místo w7 -> Windows NEODPOVÍDÁ tak do toho jdi ;-) (vlastní skušenost) měl sem tu samou sestavu a byla to jedna velká zalagovaná kravina, W7 zvažuj až budeš mít 2+GB ram a novější procesor