Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu ohledně volby notebooku

(omlouvám se za repost z pc poradny)
Zdravím lidé,
hodlám si kupovat notebook za cenu kolem 15 000 CZK (lépe do než nad) a proto žádám o radu.
Byl bych rád, kdyby měl display 17 (není to ale tak akutní), kvůli práci v grafických programech, byl by to pracovní/studijní notebook, ale bylo by dobré, kdyby to zvládlo přehrát bez problémů nějaký ten film a HD (nebo alespoň kvalitní) sopcasty. Videa na tom ale střihat nebudu. Kdyby to zvládlo nějakou tu hru (v mém případě novou Fifu) bylo by to dobré, ale taky to není podmínka.
Budu Vám moc vděčný za to, když mi někdo z Vás něco doporučí,
přeji hezký den!

me se nejvice zalibil HP pavilion dv6-6b60ec dark umber. Na CZC ho maji za 16 600 ,-. Sice by sis o trochu priplatil ale hp je docela kvalitni si myslim a za tu cenu je to imho docela vybavena masina. Doufam ze sem ti aspon trochu pomohl.

Jde o to, že když bych to potřeboval vzít na pracovní jednání, tak stolní vezmu těžko. Když si budu chtít pustit s mladou v posteli film, stolní pc potáhnu těžko. Když budu potřebovat vzít notebook do školy... atd. Jde jen o to, že ho nebudu tahat denně a nejsem nějaká slečínka které vadí těžší notebooky.

ah, tak to potom jo. No kazdopadne jestli chces aby ti ten nb neco vydrzel tak toshitu ne. Tedy, jen podle meho nazoru jedine znacky ktere stoji za to: Dell, Hp, MSI, Sony, mozna jeste Samsung. Ty mene kvalitni: packard bell, acer, mozna jeste asus. A ty nejv. shity: lenovo, toshita. Promin, ale tohle je pouze muj osobni nazor na svet znacek.

ale to ze lenovo patri k ibm jeste neznamena ze bude stejne tak kvalitni. PB taky patri k aceru a je to taky uplne jina liga /a asi i horsi liga stejne jako lenovo/. Me je to jedno. Ted vecer se hadat nebudu a vim ze si lenovo nikdy nekoupim. /a uz rozhodne ne thingpad nebo jak ze se to pise/

notebooky.heureka.cz/f:2109:580;2111:636;2278:9385 ,258127,9406,9582,9720;p:-15500/

myslim ze tohle by vam melo uz definivne stacit ale kdybych to kupoval ja tak si urcite vyberu windows a cpu tak od 2.0 Ghz. Jo a na ty filmy rozhodne nejakou lepsi grafiku, zadnej smejd ktery spatne chladi protoze u treba nejakeho 3h. Filmu by v posteli mohlo byt truchu horko. :D:D