Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Crysis/Crysis Warhead

Dobrý den,mám problém s hrami Crysis a Crysis Warhead.Po zapnutí skočí na pár sekund černá obrazovka a poté chybová hláška :Program přestal pracovat.

Jedná se o Steam verze her.

Moje konfigurace:

CPU: AMD FX 8120 3.1 GHz
GPU: Ati Radeon HD 6850 GDDR 1GB
RAM: 8GB DDR3 1600 Mhz
OS: Win7 Ultimate x64

Předem děkuji za odpovědi.

Tak jsem se podíval na Steam Fórum a našel jsem tohle http://forums.steampowered.com/forums/showthread.p hp?t=1221787
Udělal jsem to přesně podle návodu a Crysis jde.

Navíc tam píše,že to stejně je i pro Crysis Warhead,takže pro Crysis Wars by to mělo být také stejné...ale kde mám vzít Bin64 na ně?