Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Koupě PS3+pár dotazů

Dobrý den, Chci se zeptat časem si plánuji koupit PS3, protože mám rád sportoví hry a na pc jich moc není. Chtěl bych se napřed zeptat na tohle:
1. http://www.gamestation.cz/playstation-3-konzole/pl aystation-3-slim-320gb.htm
2. http://www.gamestation.cz/playstation-3-konzole/pl aystation-3-slim-silver-320gb.htm
Proč je ta druhá varianta dražší než ta první, má snad něco navíc, nebo je v něčem lepší?

Potom sem ještě koukal, že k té konzoli dávají Dualshocky 3 a nevím je možný viřadit ty vibrace?
1. Pro delší výdrž baterie
2. nepotřebuji vibrace

Zajímalo by mě jak je to s nabíjením toho ovladače. Četl jsem, že se to nabijí s USB portu konzole, ale pokud konzoli vypnu tak se to nabíjet nebude, nebo snad ano? a jak dlouho to nabíjení většinou trvá?

Předem díky.

Oba odkazy nefungují, nebo aspoň mě ne.

Vibrace se dají vypnout ve hrách v nastavení, na baterii to až takový vliv nemá.
Nabíjení je možné jak přes konzoli tak přes počítač, pokud je konzole vypnutá tak se ti ovladač nenabije, je lepší přes PC, ale musíš přes originální kabel, který je k tomu dodáván, nabíjení trvá zhruba 2 hodiny, někdy déle, někdy méně, záleží jak moc je ovladač vybitý.