Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hledám hru, ale nevím název

Dobrý den, předem se omlouvám za ten nadpis, ale sháním jednu hru na staré televizní hry, na ty s těma žlutýma kazetkama, ale nevzpomenu si na název. Ovládal se tam boreček v modrých hadrech a mládil tam vojáky, občas se mu do rukou dostal samopal, nebo granáty, co si pamatuju, tak konec prvního levelu byl na střeše a musel zničit vrtulník, ve druhém byl boreček s pistolí a když se do něj mlátilo padaly z něj granáty. V poslednímu levelu byl maník, kteréj skákal jak šílenej. závěr byla animačka na odlétající vrtulník a titulky, vím že to byla taky jedna z her kde nebyl save a člověk tam měl určitý počet životů,

Opravdu se omlouvám, ale nevzpomenu si na název, pokud by někdo věděl, tak napište prosím budu rád.

Bohužel mezi odkazy, které mi byly dány není, jestli to nějak pomůže tak si ještě pamatuju na to že ti vojáci mohly taky občas házet nože, nebo granáty, občas nosily samopaly, ve druhém levelu jezdily na motorkách, když se do toho vojáka koplo sletěl a motorka explodovala a pokud mě paměť neklame v předposledním levelu se muselo zničit velké obrněné vozidlo stačily na to granáty. Byly tam i souboje vo vodě. Úplný začátek vstup do hry z hlavního menu bylo to že tam bouchl granát a hráč stál před barákama se zelenýma střechama. Taky se do těch baráku dalo vlíst a vymlátit zdejší obyvatelé (vojáky, buď hnědý, nebo zelený a ti zeleni vím, že strašně rádi házely nože.
Pokud by se nanašla nic se neděje.