Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PlayStation 2

Dobry den potrebuji poradit.Mam ps2 a hra GOD OF WAR2 me nejde kdyz jsem ji vzal na jiny ps tak normalne maka.Je to oryginal a u sebe ji na ps 2 nesustim.Nevite prosim proc.Dekuju moc.

No ono to bude nejspíš tím ,že GOW 2 je na dvouvrstvém dvd a některé starší čipy ho prostě nezvládnou přečíst.Já měl stejný problém s GT4 ( taky orig. ) a výměna čipu mi pomohla,sice to nebylo zadarmo,ale GT4 za to stálo.