Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak hrát GTA VCS či LCS na počítači

Zdravím,

mám takový "problém"...
Nedávno jsem si stáhnul GTA VCS pro PSP, a chci to spustit v počítači. Zkoušel jsem i emulátor pro PSP, ale nepodařilo se mi to vůbec rozchodit. U jednoho se mi to povedlo, avšak grafika nějak habrovala... Mám 4 jádro Intel i5 3.0 Ghz, 8 GB RAM, 1 GB GPU. Víte o nějakém dobrém emulátoru popř. s návodem ke spuštění těchto her popř. nějaký konverte z PSP do PC formy?

Díky :)

Problém je v tom, že né každý emulátor zvládne to co si člověk zamane. Bylo by dobré se podívat po compatibility listu a ujistit se, že danou hru ať už jeden, nebo druhý emulátor podporují a co se týče grafiky zavisí to na nastavení samotného emulátoru. Někdy jsou s nastavením pěkné trable, takže to chce zkoušet a experimentovat a navíc, některé emulátory jsou náročnější, než dnešní počítače.

V prvé řadě bych se podíval někde po campatibility listu pro psp na ten daný emulátor.