Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání Mafie 2

Seká se mi jen při hraní, ale v menu a v příbězích ne. (Windows 7, procesor: Intel(R)Core(TM)2 Duo CPU E8400 3.00GHz, RAM: 4GB, grafika: NVIDIA GeForce 7900GT/GTO. Asi to bude tou grafikou, že?

No je fakt že se to dá na youtube je toho plno.A jelikož je Core 2 Duo E8400 tak 4x výkonnější jak Pentium 4 tak pochybuji že by to bylo málo.Je to grafikou ta je už dneska jako v roce 2003 GeForce 2MX.Takže na hraní si bude msuet pořídit buď x1950 PRO nebo nějakou 8xxx kartu nebo Radeona HDxxxx