Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrá/zábavná/realistická hra s motorkářskou tématikou ?

Zdravim. Rád bych se zeptal, protože o tomto žánru nemám žádné zkušenosti. Znáte nějaké hry s motorkářsou tématikou ? Může to být opravdu cokoliv, profesionální závody na okruzích, nějaký motocross na vyblbnutí, možná někdo ví o stylu "gta", že se třeba odehrává nějaký příběh a lze vystoupit/střílet z motorek ? Uvítám opravdu cokoliv, děkuju za všechny tipy.
Změna kategorie, původně: PC hry (Kurt)

Před vydáním GTA 4 přece vyšlo takový "demo", kde se jezdio s harleykama jako gangy(mise jako- přijeď sem a zabij tohohle, vyhoď do vzduchu motorku tamtoho a tamtoho, atd.). Bohužel už nevim, jak se to jmenovalo.