Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fallout 3 GOTY.Zašedlé políčko Downloads.

Ahoj

Koupil jsem si na Aukro Fallout 3 GOTY Edition.Nainstaloval jsem ale dohrál jsem to za dva dny a tak jsem si z druhého PC nainstaloval DLC pack.Jenže když to chci spustit tak ať klikám jak klikám políčko Downloads je zašedlé a nelze na něj kliknout i když mám DLC nahrané ve složce Data a odfajfkované v Data Files.Nevíte jak si to políčko zpřístupnit???????

Fallout NV mi nejde už je to nad hranici mého stroje.Fallout 3 se mi sice seká ale po ůpravě v INI souboru(Zkrouhnul jsem trochu vzdálensot vykreslování)a ejhle +10FPS :)

Ale stejně nevíš jak se to přes ten Mod Manager dělá.Mám ho stažený kvůli češtině na Broken Steel ale nevím jak mám co přeházet aby to jelo.