Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu - Princ z Persie zapomenuté písky

Na úvod se zmíním, že jsem v hraní počítačových her nováčkem a nemám dost zkušenností.
Potřeboval bych poradit - koupil jsem si originální PC hru Princ z Persie zapomenuté písky naistaloval jsem ji ale při spuštění se mi nerozjede a vyskočí na mě, že se hra nemůže připojit k hlavním servrům ubisoftu a že mám zkontrolovat své připojení. Mé připojení k internetu je ale v pořádku. Zkoušel jsem vypnout bránu firewall ale také to nepomohlo. nevíte někdo prosím co stím?

Děkuji za každé reakce

Chápu, že někdo kdo má orignálku mi klíč nebude chtít napsat protože za to zaplatil, ale fakt se mi nechce kupovat další originálku jenom proto, že můj malej brácha někam zašantročil orig. obal. Doufám, že se tady někdo normální najde a napíše mi ten cd klíč - budu za to moc vděčný a můj brácha mi dá koněčně pokoj..