Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 3.Těšíte se?

Ahojky

Tak Mafia 2 je v bázni boží za mnou(Sice jsem koukal jen na Walktrough nemám na to k mé smůle komp)ale pořád musím myslet na to jaký asi bude třetí díl Mafie.A taky mi vrtá hlavou co se stane s Joem.Byl bych rád kdyby mě někdo uklidnil že Joe žije.Když Leo prohlásil že Joe nebyl součástí dohody litoval jsem že jsem toho dědka vůbec zachránil před Henrym.

Jinak otázka je myslím jasná co očekáváte od Mafie 3?

Já se těším neuvěřitelně. Jsem fanoušek jak jedničky, tak dvojky. Podle mě jsou to nejlepší a nejpromyšlenější hry vůbec. Ono ty, co tu dávají Mafii 2 65% asi hráli jen normální příběh. Ovšem i s DLC, který jsou vlastně taková volná/extrémní jízda je ta hra úžasná.
Jednička byla spíš taková pohádka o hodnym Tommym, dvojka je odraz reality se špatným koncem, takhle to prostě fungovalo v mafii. Je i vidět, že ten Vito byl mnohem větší lhostejnější hajzl, než byl Tommy, kterej litoval každýho zabití. Mafii 1 bych hodnotil 100% a dvojku 95%.