Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Max payne 3 + Alan wake American nightmare

Nekde jsem cetl, ze v nejblizsich tydnech maji vyjit obe tyto hry na PC, je to pravda???Nemam co poradneho hrat a na tohle se vylozene tesim, jak vy?...A s Alanem ocekavam kvalitni datadisk, ale neocekavam, ze vysvetli ten divny konec z jednicky ponevadz se to odehrava nekde Texas/Mexico...:)

Také jsem se moc těšil na Maxe 3, ale bohužel bez českých titulků nemám šanci, nebo mám, ale po zkušenostech s jedničkou a dvojkou vim,ze si to užiju tak na 50%, protože dialogy pak preskakuju a moc nevim o co běží, protože ma aj neni na takovy urovni a mnohdy je tam použitá zvlastni gramatika. Tak pevně věřím, že se čeština vytvoří a pak to bude pecka a hru si koupím, protože Max Payne byla a vzdy bude parádní gamesa, která jedna z prvních v 3D person uměla spoustu zajímavých pohybů - skoky, zpomalený pohyby, krásná grafika nábojů a děr od kulek... Alana mam v plánu.