Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Hledám nový minecraft server

Dobré odpoledne všem, chtěl bych se vás všech zeptat jestli nevíte o nějakém nově spuštěném minecraft serveru (nebo jen s novou mapou max. týden) který není přeplácán 10000000 pluginama a hraje na něm tak max. 30 lidí. Díky

Pojďte si zahrát na nejnovější Minecraft PVP server.

Máme několik světů. PVP arénu (i s odměnami), mapu jen na těžení, VIP výhody pro všechny ...

IP : 31.133.13.176:29145

Adresu webu najdete ve hře, ale je to jen provizorní, později bude už normální.

Zkus MultiMine
- nikdo sem nechodí protože ani do Czechcraftu nedáváme server
IP: multiminecz.tk
WWW: multiminecz.tk (právě probíhá rekonstrukce stránek)
Máme tu Survival Games, Spleef, Survival (již brzy capture the flag)
A je zcela novy !!!