Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vložit hudbu do GTA 4

Ahoj,
Mám problém s vkládáním hudby do GTA 4. Chci si do ni dát hudbu, konkrétně se má vložená hudba vyskytovat v rádiu Indep- Endence. Jenže ani po tomto klasickém návodu (viz níže) to vůbec nejde, spíše lidé v rádiu jen kecaj. Na tento problém si stěžuje hodně lidí. Nevíte někdo jiné řešení tohoto problému ?

Návod :

Otevřete si složku "Dokumenty".
Běžte do :
C:\Documents and Settings\uživatelské jméno\Dokumenty\Rockstar Games\GTA IV\User Music
Do této složky nakopírujte libovolné písničky ve formátech MP3, WMA, DRM, M4A.
Spusťte hru a v Options-Nastavení vyberte Audio-Zvuk.
A nastavte:
Independence FM Mode: Módy přehrávání:
Sequential - postupné přehrávání písní s možností přetáčení písní
Shuffle - náhodné přehrávání písní s možností přetáčení
Radio - náhodné přehrávání písní doplněné vstupy moderátora, bez moznosti přetáčení.
Přetáčení vlastních písniček ve zmiňovaných dvou režimech volíme klávesou N a B.
Auto Scan - ON: Automaticky nahraje z dokumentů nově přidané písně.
Quick Scan: rychle prohledá složku
Complete Scan: Kompletně prohledá všechny písně a jejich změny
Další nastavení:
GPS speech: Volí hlas GPS mezi některými auty, nebo všemi auty.
Output: Stereo/Mono
Voice chat: Když někoho vezete autem a on mluví, při nastavení Fade radio volume se rádio stiší

jojo s tím sem měl taky problém, pomohlo vytvoření zastupce písníčky ve složce User Music, nesmíš tam dát tu hudbu přímo ale jen zástupce tak to šlo mě aspoň (patch 1.0.4.0).

To na to nemá vliv. Mám taky patch 1.0.4.0 a mám tam zástupce i přímo mp3... Ani nevím, jak jsem ten problém vyřešil. Prostě jsem mačkal nějak ty scany a nastavil jsem to na shuffle a šlo mi to... Jediné, co mě ještě napadá, je nastavení zvuku přímo ve Win. To by na to taky mohlo mít vliv.