Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kickování ze serveru v Battlefield 3 (Punkbaster)

Čáute :-)
Nedávno jsem si koupil BF3, všecko jelo v poho, ale dnes mě to začalo kickovat ze všech serverů /Punkbaster sererů, i non-punkbaster/.Vždy hryju asi tak 5 min a pak mě to kickne a napíše to

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'EV3DAV3' (for 5 minutes) ... Violation

Nevíte někdo, co s tím ? :-/
Díky

To jsem udělal, Punkbaster mám na nejnovější verzi.Ani nevím, jak bych se měl chovat "neslušně".Prostě přijdu na server a hraju, nic víc. :-D
Divný na tom je, že mě to kickuje i ze serverů, ve kterým je PB zakázanej a píše to

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'EV3DAV3' (for 2 minutes) ... Violation

Violation=porušení, přestoupení a přitom nic neporušuju.