Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Portal 2 problém ! :'( Hra se nenačte po spuštění....

Dobrý den,
mám takoví problém se hrou Portal 2. Hru jsem zakoupil na Steamu a nainstaloval(stáhnul). Když jsem chtěl hru spustit, tak vyběhla klasická tabulku ''Připravuje se spuštění....'', ale když tabulka zmizí a hra by se měla načíst, tak se tak nestane. Zkoušel jsem hru smazat a znovu stáhnout ale pořád stejný problém :(. Dříve jsem měl cracklou verzi na vyzkoušení a šlapala jako hodinky. Neví někdo jak tohle zpravit ? Děkuji předem za každou odpověď :'(.

Tak co mám použít.... :/ Jsem už celkem nasrnanej....vyplácnu prachy za Portaly a 1 se seka obraz i zvuk a je prakticky nehratelná a 2 nejde ani spustit....a to je kupovany primo na Steamu ne nekde v internetovym obchode typu MMOBOOST (mimochodem hry z mmoboostu mi jdou vsechny a na steamu sami picoviny....)