Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft - Outdated Client

Ahoj,

Hraji Minecraft s módem Creative. Když jsem se jednou připojil na server, tak mi to napsalo "Odpojen serverem - Outdated Clint"

Outdated znamená zastaralý ale vůbec nechápu proč zastaralý ? Nevíte někdo co s tím ?

mam ten samy problem a stale nevim jak to vyřešit pac se mi zda že servr na kterem chcu hrat je 1.2.3. a tim že jsem dala Force upage mi to stahlo verzi 1.2.4 ktera neni přispusobena k servru a co ted stim jak se muzu vratit na verzi 1.2.3 poradi někdo????