Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hry na acer aspire one d257

\dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké hry rozjedu na tomto netbooku? Především mafii, nějaké ročníky nhl nebo fify, gta 3 nebo 4??? Nebo můžete mi doporučit nějaké jednoduché hry jen na odreagovaní?

Netbook? To se ani nemusím dívat na spec., předpokládam nějakej intel atom+nějakej integrovanej g. čip... na tom moc věcí nerozjedeš. Co se týče těch her, který si uvedla, tak mafii 1 si zahraješ, starší nhl+fifu asi také, gta 3 určitě také, ale na gta 4 zapomeň určitě.