
Mass effect 3 all here...
Zdravim, co rikate na tuto serii a kdo pak uz dohral treti dil? Litovali jste nekterych rozhodnuti/clenu ve svem tymu???Jak se vam hra celkove hrala a libila???
Zdravim, co rikate na tuto serii a kdo pak uz dohral treti dil? Litovali jste nekterych rozhodnuti/clenu ve svem tymu???Jak se vam hra celkove hrala a libila???
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Koupil jsem na Steamu jednicku, vubec mne to nebavilo, rozjizdel jsem to snad trikrat a cekal ze mne to nejak ,,vtahne,, ale NIC
Nemuzu se zbavit pocitu ze je to akcni/rpg,, to at si strci nekam,,
Takze nuda, za mne nebrat.
a co si cakal ze to bude len nejaka bezducha strielacka typu bum bum a idem dalej?
Mass Effect je uplně jiná liga než nějaké bezduché střílečky. Je to nejlepší herní série jakou jsem měl tu čest hrát.
uplne suhlasim, len skoda ze je takych hier malo. ked ratam tych dobrych hernych serii nebolo vela: ME, Gothic, TES...vsetko super hry. ale ME je aj tak naj
Vadilo mi prave to, ze je to vic akcni nez RPG,,,
Strilecky nehraji vubec,, vyjimka je CS:S
Dokud/pokud bude only_0rigin, nezahraju si to. Jedničku i dvojku mám.
Vidim to ouplně stejně, jsem vůči Originu též poměrně paranoidní a nesmí mi z něj na HDD ani nula...
Tak to si tu hru budete asi muset jedině stáhnout.. jelikož EA vůbec neuvažuje již hry pouštět mimo origin
Proč stáhnout? Prostě to nebudu hrát, žádná hra mi za Origin nestojí.
Já naopak originu fandím, na aukru se dají sehnat klíče ke hrám za pár stovek
Dotaz jen pro ty co to už dokončili. Taky jste byli překvapení tím koncem? Já jsem něco takového vůbec nečekal.
K přežití Shepyho je prý potřeba alespoň 4000 bodů, koukal jsem na to u kamaráda a ač má všechny soustavy na 100 procent, tak má jen nějakých 3400 bodíků...asi vítr :). Ovšem nehrál MP, tam se nějak mění ten koeficient.
Jj, na dosiahnutie najkrajsieho konca je potreba dohrat cely coop.
hrozna blbost!
No blbost je celej ten konec.
konec je otázka názoru, mě se třeba celkem líbil. Ale hrozná blbost je že když chce člověk ten nejlepší tak musí hrát MP. Já jsem třeba odpůrce kooperativního multiplayeru takže mě to zrovna nepotěšíli, a stejne ten MP hrat nehodlam.
A co je to "nejlepší"? Nějakej logickej? Bez blbostí? V podstatě se dá říct, že hrát ME1 a ME2 vůbec neni potřeba, neb v konečnym důsledku nemá vliv na samotný závěr hry. Tohle trochu podělali. Jinak nikde se to moc nezmiňuje, ale hrozně mě zklamal zbraňový systém dle třídy Shepyho - prostě voják to uměl dobře s pistolí a "samopalem", infiltrator měl pistol a sniperku. Tady? Něco vezmi a střílej (tedy viděl jsem to hrát za infiltratora). Trochu mi to všechno nějak zkazilo dojem z jinak excelentně rozjetý serie, obzvláště když jsem poslední 2 měsíce piloval novou postavu v ME1 + ME2 a pak přijde tohle :(. A co to sakra má znamenat - potkám parťáka / milenku z ME2 a řekneme si něco ve smyslu "čus bejby, to byl fakt odvaz, nelitujem toho, co?" a to je všechno? Přijde mi to celý takový...odfláknutý. Produced by EA.
ME3 nemám a nehraju, ale narazil jsem na zajímavý odkaz:
http://masseffect.herniweb.cz/forum/viewthread.php ?forum_id=24&thread_id=1318
Třeba se to bude někomu hodit.