Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velmi nízké FPS u Crysis

Zdravím chtěl jsem si zahrát poněkud starší hru Crysis 1 dal jsem si vše na nejvyšší pač jsem si myslel že to půjde plynule protože 2 jsem hrál na nejvyšší sestava: CPU AMD Phenom II X4 955 3.2Ghz RAM:4GB GK:AMD Radeon HD 6770 1GB DDR5 WIN 7 HP a hra má okolo 15-23FPS což se moc hrát nedá existuje na to nějaká optimalizace nebo to nejde nějak opravit (kromě toho abych musel kupovat novou GK) dodám rozlišení 1024x768

A co máš za kompa? :D Nejspíš 6 let starou vykopávku :D. Nejnovější (a tudíž nejnáročnější) díl Revelations rozjedu i na notasu s graf. kartou ATI Radeon HD 6490m 1Gb DDR5 na rozlišení 1270x768 bez AA a jinak všechno na max s FPS 25-35. A to je co říct na tu šit grafiku :)). Nejdřív říkáš že je to sračka a pak že jsou to dobré hry :D.