Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mimo rozsah

Hello.Zase som natrafil na nejaký problém.Teraz pri spúšťaní hry (trochu staršej Knights of the temple).Vyhodí mi "Mimo Rozsah" . Alt+enter nejde,ani alt+tab ani ctrl+alt+delete.Skúsil som nastaviť v kompatibilite "Spusťit s nastavením rozlíšenia 640x480" , zaškrtol som "Tento program spustiť v režime kompatibilnom so systémom Windows XP (service pack 2 )"+tento program spustiť ako správca.Skúšal som re-install,nepomohlo.(Originál cd).Pred pár rokmi som to mal nainštalované a toto nerobilo.Nič som v pc nemenil.

Windows Vista-Home premium
ram: 2 GB
procesor : AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2.21GHz
OS-32bit
Grafická karta-ATI Radeon HD 2600 Pro

Knights of the Temple 2 - patch v1.2.44

Patch v1.2.44 pro Knights of the Temple 2, který odstraňuje několik bugů, vylepšuje kompatibilitu s grafickými kartami GeForce řady 6XXXX a přidává do hry nový vizuální mód určený pro majitele 3D brýlí, kteří si nyní budou moci hru vychutnat ve skutečném 3D. Co se výše zmíněných bugů týče, tak patch řeší problém týkající se uložených pozic, problémy se šplháním, odstraňuje občasné padání hry, řeší problém sužující hráče při jednom souboji s bossem a vylepšuje hratelnost.

To jsi zkoušel??