Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na jakých sestavách hrajete L.A. Noire?

Teď jsem se trochu nahaluzil na tento port, ale mám obavy, abych to vůbec spustil. Vím, že se spuštěním mají problém i majitelé nabušených sestav, no, snad pomůže.

Škoda že není hratelné demo, tak by člověk mohl vyzkoušet jestli to poletí.
Je pravda že na PC hraji i relativně nové hry jako Mafii 2 a Skyrim, takže věřím že i L.A. noire to snad utáhne.

Nevím, špatně jsem svůj úvodní dotaz napsal? Četl jsi tam snad, že se ptám jestli hrát na konzoli nebo na PC? Máš problémy s chápáním psaného textu? Možná je to tou jazykovou bariérou, přeci jen mladší ročníky už nerozumí tolik česky případně slovensky. Napříč státama je to vzájemné. Ale je zbytečné abys tak na sebe upozorňoval.

Já se na tuhle hru vůbec nechystám. Jaksi jsem po kvalitě GTA4 na cokoliv od R* ztratil chuť a podobnou blbost (koupě GTA4 za plnou cenu a její hraní po dobu několika desítek minut, po kterých hra letěla z disku) už neudělám.

Podle reakcí na Steamu dost záleží na ovladačích, možná budeš muset zkoušet.

Tuším že u GTA IV jsi měl problém s kamerou vs Tvůj způsob ovládání her. To mi nevadí. GTA IV mě relativně bavilo, jako sandboxovka jízdy po městě a dělání bordelu. Mise jsem téměř nehrál. No na disku vydržela taky krátce. L.A. Noire by dle všeho měla být více adventurou a příběhovou hrou, což se mi líbí. Taky chci vidět ty proklamované gestikulace herních postav. Je to něco nového.