Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem xbox360 mETRO2033

Prosim vas mam hru Metro2033, ale nemuzu se dostat dale, protoze nemuzu zvednout plynovou masku... Nevite jak ji zvednout na ovladaci pro xbox360? Doufam ze mi odpovite :( diky vsem

Nevim jak... to ovladani je asi prednastavene nebo co... a jde o to ze se tam ani neobjevi to kolecko na prememeni coz je nanic :( Je to ta mise jak jde nahoru do Death City a tam jak se rozdeli tak tam proste nekde je maska ... a potom tam je moc priser naraz takze mi znici masku :-/