Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak hrát LAN hru

Dobrý den,
chtěl bych si zahrát přes LAN hru Need For Speed Hot Pursuit 2, ale stále se mi to nedaří rozchodit. Mám router, do kterého je napojen internet. Počítač je k routeru připojen klasickým UTP kabelem a notebook přes Wi-Fi. Například soubory jdou mezi počítačem a notebookem přenášet. Ale poradil by mi někdo prosím, co nastavit ve hře, abych mohl hrát? Předem děkuji za každou odpověď.

Obecně - na jednom (pokud možno výkonnějším) počítači po zvolení multiplayeru založíš hru, a ten druhý by někde v menu multiplayeru měl mít možnost vyhledat dostupné servery (ta založená hra), a připojit se…