Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televizní hry na počítači a mobilu.Návrat do miunlosti.

Hoj

Také jste dětství propařili na televizních hrách?Spousta z vás mi jistě řekne ano a tak není divu že stejně jako já i vy zatoužíte si občas zablbnout u televize s ovladačem v ruce.A přitom je to tak snadné.jenže místo televize postačí počítač.

Jelikož se jedná o pirátské kopie nesu a famicomu není třeba nějakých speciálních emulátorů.Postačí nes emulátor(Doporučuji NnesterJJ který dokáže vykouzlit i realistický obraz jako na tv)žádný však nedokáže emulovat myš jako Zapper pistoli a dále pak rom soubor s hrami.Musím říct že na crt monitoru,velké šedé klávesnici a velkým surround systémem je iluze televize dokonalá.Jen ta kazetka chybí........

Jenže kde sehnat potřebné rom soubory.Ty najdete na těchto adresách.A upozorňuji že jsou všechny funkční.Všechny jsou nelicencované a přesně jak je známe

58 in 1:http://www.romnation.net/srv/download/rom/27413/ne s/58-in-1-p1.html
1200 in 1:http://www.romnation.net/srv/roms/27346/nes/1200-i n-1-J-p1.html
31 in 1:http://www.romnation.net/srv/roms/27395/nes/31-in- 1-J-p1.html
64 in 1:http://www.romnation.net/srv/roms/27417/nes/64-in- 1-J-p1.html
110 in 1:http://www.romnation.net/srv/roms/27338/nes/110-in -1-Unl-p1.html

Potěším ale ty kteří se od svých her nechtějí odtrhnout ani na cestách.Existují i emulátory pro smartphony.Já osobně mám v mobilu(Nokia n95) i originální nes hry přes GPFCE emulator a je to vynikající.

Stačí když do Googlu zadáte nes emulator a název vašeho operačního systému v mobilu.Bohužel nepotěším majitele obyčejných founů pro ty bohužel neexistuje emulátor.Hlavně u S60 founů napište i verzi 5 nebo 3nd i 2nd.

Při jakýchkoliv potížích sem napište.

Výpis NES emulátorů

Ios:Iphone NES,vynikající emulátor dokonce má ovládaní přesně jako originální NES konzole.Kes tažení ZDE:iphone-emulator.html

Symbian S60:GPFCE-Velmi povedený emulátor jeho nevýhodou je že rychle vybíjí baterku.Pro dotykové mobily s OS S60v5 existuje meulátor pouze snesu ale pro majitele QWERTY klávesnic lze použit třeba vNes.Upozorňuji že na 5230 si hraní moc neužijete.

Symbian3:Platí stejný postup jako s60v5 ale budu ještě hledat snad se nějaký emulátor objeví.

Android:Nesoid-Dobrý emulátor podle slov uživatelů,bohužel nemám možnost jak vyzkoušet doma máme jen brácha a já smartphony Symbian s60

Tak dík, ale nic z toho nemám. Musíte mít Jailbreaknutý (něco jako crack PSP akorát asi 50x sližitější) což se mi opravdu nechce, už jen z toho důvodu, že se mi znovu nechce 4 dny opravovat to jejich iOS, protože podělali update a nikomu pak iVěc nefungovala.. Jak se znám, něco bych tam podělal a znovu to opravovat fakt nechci :-D

V té samé situaci jsem byl a musím říct že hackovat nový FW nokie n95 to bylo něco.bý tebou tak se nebojím a jdu do toho za ten pocit to fakt stojí.Není nic krásnějšího než teplá postýlka a mobil s hafem nes her.No a když se budeš držet návod tak snad nespatláš nic.

Tady máš návod a podle nadpisu to zvládne každý:http://iphonemania.mobilmania.cz/JailbreakMe+jailb reak+iPhonu+uz+zvladne+i+vase+babicka

No to se ten Jailbreak sakra posunul! Pamatuju, jak se muselo všechno...No to je jedno, prostě to bylo úplně nezvladatelný. Ještě by nebylo na škodu zjistit, jestli jde po JB znovu nahrát oficiální firmware. Po tom se ještě kouknu.

Pozor nové objevy!

NNesterJJ umí odemulovat Zapper Pistoli stačí pouze v menu Controller přehodit na Optic Gun a s myší hurá na kachny!

Našel jsem skutečný extrém rom s 9999in1 hrami.Bohužel se jedná jen o menu žádná hra nejde spustit.Skusím ještě hledat ale myslím že 1100 her v jednom bohatě stačí.