Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vykon pc

Dobrý deň.Mal by som otázku.Posledný čas vychádza vela pc hier s dosť dobrou grafikou.Takže mi len minimalné požiadavky spĺňa.Napr. mám 2 GB ram a kebyže by som si kúpil 2GB ram tak by sa to počítalo ako 4GB a zlepšilo by to zato výkon?Lebo neviem či si mám kúpit nové pc alebo...

Windows Vista-Home premium
ram: 2 GB
procesor : AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2.21GHz :-(

Neuvedl jsi svou grafickou kartu, ani kolikati bitový systém vlastníš. Si myslíš, že když dokoupíš XX RAMek, že se zvýší grafický výkon? Můžeš mít 96 GB RAM a integrovanou grafiku a nezahraješ si ani tetris.
Každopádně sis spletl poradnu, tohle patří sem (kde najdeš i tipy na nové sestavy atd.).

OS-32bit
Grafická karta-ATI Radeon HD 2600 Pro
Neviem či by mi to zvýšilo vykon,preto sa pýtam.Nevyznám sa v tom veľmi.A ohľadne tej poradni..Rozmýšlal som že to tam napíšem..Napísal som to sem,lebo to potrebujem na lepší výkon hier.Tak som si myslel že to sem treba napísať.Lebo aj Rage napr.Spĺňa mi to minimálne požiadavky,všetko mám nastavené na low a aj tak sa mi to riadne seká.Za 1 min urobím 2 kroky dopredu.A to som mal spustený aj GameBooster..

já měl na starém pc 2gb (intel core 2 duo e8640, gpu nvidia 9800x2), využití systému bylo 40-60% a crysis 1 sem hrál na plné (ultra, 1600x900) a až na pár občasných záseků to jelo plynule, takže na tu hru to bylo jen 1gb a u vist to chtělo 3gb ram, tak to vysvětlit nedokážu, ale kupsi 2x2gb a jeto ;) Výkon ti to zlepší v prípadě že máš 64bit systém a ram má zatíženou nad 90% s hrama nebo bez nich tak určitě ano, jinak to je zbytečné a uprgradoval bych procesor na phenom ten athlon není zrovna moc na hry, a nebo rovnou nějaký intel + novou základní desku, nebo tšnhle rovnou prodej, nech si jen hdd/ sdd a kup něco do 10-15 tisíc, ten by měl stačit na hry bohatě, na 1920x1080 a ultra asi ne (u nejnovějších rozhodně ne)ale na 1024x720 a podobně s ulra by to šlo