Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Název hry

Ahoj,chci se zeptat na hru jejiž jméno jsem zapomněl. Byla to střílečka (něco jako borderlands) kde se dali vylepšovat zbraně. Mohli ste si tam dát třeba dřevěný mířítko a takový veci.
Byla myslim i recenzovana v gamepage kde jsem hledal ale nenašel jsem
Jestli znáte tuhle hru pls napište díky

Bylo to tak před 1-2 rokama kdy jsem tu hru videl v gamepage. Něco jako borderlands , prisery co se volne potulujou atd.
Zbrane bylo mozno vylepsit jak drevem , kovy a jinymi materialy. (to me prave zaujalo)
Graficky ty bylo prikloneno k borderlands