Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno mafia 2

kdyz zacnu hrat mafia 2, tak po 3az 5 minutach, hrani pocitac zacne hucet az moc driv to nedalo az posledni tejden, teplota pocitace teplota Gpu v klidu je 60 pri hrani je az 85 ostatni 29do48

Operating System: Windows 7 Ultimate 64-bit
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz Memory: 4096MB RAM
Available OS Memory: 4094MB : ATI Radeon HD 4800 Series

Je možné, že špatně sedí chladič na CPU, špatně odvádí teplo a ventilátor to nestačí uchladit normálníma otáčkama, tak přechází na turbo režim. Musíš ale přesně lokalizovat zdroj toho hluku. Odstraň bočnici, spusť Mafii a číhej :-)

To na co koukáš je grafická karta s ucpaným chladičem prachem.
( tím pádem větší teplota a ventilátor na plný výkon )
Bez demontáže z PC to z těch žeber těžko odstraníš, bývá to tam řádně napěchované.
Takže by bylo asi lepe to svěřit někomu znalejšímu = vyčistit a zkontroloval ventilátor.