Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry z android marketu

ahojky, prosím o radu, stáhla jsem si z počítače do mobilu z android marketu hry a údajně byly staženy OK a v pořádku nainstalovány, ale v mobilu v nabídce aplikací není žádná z nich vidět?! Co s tím? Nedávno jsem stahovala přímo mobilem přes wi-fi z marketu a hry byly hned v seznamu. jsem z toho tumpachová ]:(

Aplikace z počítače jdou instalovat jedině přes kopírování apk souborů a následnou ruční instalací z mobilu. Přistupuje-li k Android Marketu přes prohlížeč v počítači, jen dáte Android Marketu signál, aby při příštím připojení mobilu na internet stáhnul a nainstaloval aplikací sám.

wifi doma nemám, jen denní internet, příležitostnej..... a ten stáhne tak 1 aplikaci nebo hru, tím se vyčerpá rychlý datový limit a pak to jede tak pomalu, že se nedají načítat ani stránky, natož něco stahovat, takže v pc to mám rychlejší, tak proto.... :-)