Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mass Effect 3 HW nároky

Chtěl bych udělat přítelovi radost a koupit mu ME 3, na internetu jsem našel nároky, HW nároky, ale nevím zda je to pravdivé, protože má vyjít až za měsíc.
Nevím zda je sem mohu dát a tak se chci zeptat za mu to pojede na AMD X4 2,2 Ghz, 4GB Ram a grafika Intel HD Graphics 3000.
Četl jsem že to bude na stejném engine jako ME2, dále jsem četl že to bude v češtině, ale asi jen na PC, nevíte zda i na X360? díky za odpovědi.

ME 2 hraje na low detaily, ale jemu o detaily nejde, myslíte že by to rozjel

Já hrál ME2 na notasu Lenovo G550 (podprůměr). Hrál jsem to na nejnižší požadavky i rozlišení a v pohodě se dalo. Akorád v místech s rozsáhlim výheldem nebo v mega bitkách se to trochu sekalo, ale jak říkám, dalo se, tak jenom doufám, že si ME3 zahraju nejhůř s malejma sekama... Ty bys to měl v poho rozjed, tak na poloviční nároky.