Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s Far cry

Zdravím,chtěl bych se zeptat musel jsem přeinstalovat Windows a teď když hraju Far cry 1 a vidím pouze stíny.Nevykreslené pozadí.před přeinstalováním windowsu mi to šlapalo normálně.Nemohl by ste mi někdo poradit jestli mi něco nechybí? Direct x,PhysX,microsoft visual c++ a ovladače grafiki mám taky zaktualizované.Děkuji

Co ty starší ovladače na grafiku,ty cos tam měl,když to jelo.Píšeš zaktualizované.Zkoušels?A to Ti blbne jen tahle hra nebo i ostatní,pokud vše tak požádej někoho kdo tomu více rozumí,aby Ti to přeinstaloval.Za tu dobu už jsi to mohl mít v cajku.
Jinak je to jak říkáš,nepotřebuje to samotnou hru,je to solovka a těžká jak prase.Všude samí ti zmutovaní ružový kokoti s tím drápem a v HEJNECH.Dvakrát seknou a :x: