Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry na Xbox 360

Ahoj lidi,rozhodl jsem se zakoupit xbox 360 a jak jsem tak googlil tak jsem zjistil že existuje víc modelů.Chci se zeptat jestli mi každá xbox 360 hra půjde na každý model (například jestli lze spustit halo reach na xbox 360 arcade).Předem dík za každou pomoc a omlouvám se jestli to už tady někde je.

Ano, kazda hra urcena pre Xbox 360 ti pojde na kazdej verzii konzole Xbox 360.Ale mas to jedno, nakolko v sucasnosti sa uz ako nova predava vyhradne Slim, rozdiel medzi arcade a premium je iba vo velkosti ulozneho priestoru (4 GB vs. 250/320 GB). Ono totizto narozdiel od PS3 mas na Xboxe moznost, ci si chces hru nainstalovat na disk alebo nie.Navyse aj do arcade verzie sa da casom dokupit Xbox HDD.