Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Hrami !

Dobrý den mám takový problém... Zapnu na příklad mafii 2 chvylku hraji cca(10 min) a pak se mi hra začne hryzat .. na cca(1 min) pak to jede zase v pohodě .. Nedělá mi to jen u novějších her ale třeba i u starších nevíte čím by to mohlo být ?
'
mám Win XP.
Pentium(R) Intel(R)4 CPU: 3,00GHz a 3,00
Ramky 2GB
Graf: Nvidia Ge Force 9500GT 512 MB
Prosím poraďte

jako já mám tohle pc také není to hall3000 ale je to ze stejných střev 3ghz procák 2gb ram a 512 mb geforce gt a pařím na tom cod2 i cod4 a crysis 2 a the sims 3 a nfs shifty. mám ještě mohu dodat grafiku s pasivním chlazením a na druhém Apple Macintosh mám VMWare virtual pc a jedu v tom winxp mám ho jenom na hry nemám tam nic doinstalovano ani dot net ani directx a jednou hry v pohodě krtomě toho když do simsů 2 dám více než 3 rozšíření, ale vzhledem k emulaci je to dělo proto bych se divil že by hall3000 neutáhl cod2