Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The Suffering 2

Prosím může mě někdo říct co je tohle za blbou kravinu?? Mám rád hry tohoto typu, jedničku jsem dohrál, ale tohle. Jsem v 6. levelu v nějakym divadle. Nepřetržitě se tam rojí nepřátelé, likvidovat je nemá smysl, protože donekonečna přiskakují noví. V návodu je s klidem napsany, objeví se hordy nepřátel tak je prostě likvidujte a měňte se v monstrum jinak nepřežijete, jako bych to nevěděl. Počkat si na plnej ukazatel zuřivosti a měnit se v příšeru je taky o ničem, bojuje jen na blízko a jsou tam ohniví nepřátele na ktery stačí šáhnout a během chvíle je po mě. Pokud tuhle krávovinu náhodou někdo hrál, což pochybuju, prosím o radu.

Už jsem na to přišel, prostě zdrhnout. Akční hra z heslem zdrhni nebo scípneš, bezva. Dohrál jsem stovky her na medium a často i hard se zavřenýma očima a spoutanýma rukama:-). Tuhle hru hraju na medium a dostávám tak nehorázně na držku, že ji musím opustit. Nikdy to nehrajte!!