Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Halo 2 pro XP?

Dobrý den,prosím poraďte zda si mám koupit Halo 2,které je pro VISTA,když mám XP?Spustím to?
Jen na okraj:když jsem po dlouhé době si chtěl zahrát Halo 1,po spuštění hodilo vyjímku a konec.Asi bude chyba mezi monitorem a židlí.Každopádně děkuji za každou pomoc.

Když jede na Vistě pojede i na XP (problém by byl spíš,kdyby to bylo obráceně :D)

A to "Po dlouhé době" bylo na stejném nebo novějším PC?
Spouštění starých her na nových počítačích občas dělá problémy,ale to obvykle vyřeší pát Patchů nebo Updatů.

V případě HALO bych si raději pořídil Halo: Combat Evolved Anniversary,což je vlastně předělávka
jedničky do moderní podoby(i konfigurace).