Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fallout 3 a jiné buggy

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jestli někdo máte zkušenosti s hrami jako například Fallout 3,Fallout New Vegas,
TES III Morrowind nebo TES IV Oblivion na OS Windows 7.Před nějakou dobou jsem psal o sekání TES IV Oblivionu a nedávno jsem si chtěl zahrát Fallout 3 ale je to podobné,v rozmezí několika vteřin padá ze 60 FPS na 3 FPS a to až na 10 vteřin.Nedalo mi to (protože jsem si myslel,že je to enginem) a tak jsem vyskoušel i Fallout New vegas a TES III Morrowind.Situace byla naprosto stejná,z 60 FPS k nule.Takové hry jsou nehratelné,proto vás prosím o radu.Na stejném počítači ale s OS Win XP hry běžely naprosto plynule tak doufám,že je nějaký speciální patch nebo update(já jsem už hru několikrát reinstaloval a updatoval,ale bezvýsledně)

Za odpovědi vám budu vděčný.

Dobrá,ale na XPéčkách běžely v poho a FPS se pohybuje mezi 60 a 0 snímky,navíc mám jisté pochyby o náročnosti
TES III Morrowind (která se chová úplně stejně)

CPU: ATHLON 64 X2 7750+ 2,70 Ghz

RAM: 3 Gb DDR2

HDD: 1750 Gb (C+D+L)

Grafika: ATI RADEON HD4650
512MB : ( DDR2 128bit

OS: Windows 7 Ultimate (x86)

Na tu hru TES III Morrowind je samozřejmě dostačující,ale na Fallout New Vegas,či Tes 4 bych řekl ,že nikoliv.Taky záleží na Tvé náročnosti jak ta hra vypadá,já bych osobně graficky výrazně postahovaný hry nehrál,odložil a dal si je,až se sejde novej kompl.
Povypínej si zbytečný spuštěný procesy při hraní,třeba to pomuže.
Jinak bych se být Tebou vrátil na XP.

Nojo,ale ty laggy jsou naprosto identické,každých 10 vteřin lag,ať to je TES III nebo Falout 3 naprosto stejné.Z 60 na 0 to podle mě nebude kompem,ale OSkem(dříve jsem měl Vistu pak XP a teď 7,asi v tom má salát :-) ).

Navíc,Skyrim mi jede 35-40 FPS a neseká se,žeby byl TES III náročnější než TES V? Nemyslím si.

Hry hraji většinou na rozlišení 1280x1024 ale novější na 1024x768,detaily obvykle na Medium (ale u starších si dávam i na High např. CS:S,HL2,Max Payne 2 atd...),Antialiasing si vždy vypínám,nebo dávám na Minimum.Takže neboj,vím co mám za počítač :-)

Takže to udělám asi takhle: Počkám na nový PC a na tento si poté nainstaluji XP a budu na něm hrát hry od Bethesdy. :-D