Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC na mafii 2, či jine lepší hry.

Ahoj, co dokoupit či změnit, aby mi to alespon spustilo assassin creed 1 či mafia 2.

Operační systém Microsoft Windows XP Home Edition,Grafická karta NIVIDIA GeForce 6100 nForce 405 (265MB),Pevný disk:WDC WD2500JS-08MHB0 (232 GB, IDE),CPU typ:AMD Sempron, 1800 MHz (9 x 200) 3000+

Kdyžtak mi sem hodte link zboží. :)
Díky,LEXOR. :-)

hry.poradna.net

Rozjel by se ti GodFather , The Simpsons Hit a Run (Taková blbůstka) ,Call of duty 2 , moožná že i call of duty MW 1 (na low detaily a na rozlišení 640x480 , GTA San Adreas , Fable The Lost Chapters , a dál už nevím protože když kupuju hru tak se ani na HW požadavky nedívám....