Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Recenze na PC hry

Může mě někdo poradit dobrou stránku s recenzemi PC her. Něco jako games.tiscali, s touto stránkou se už nedá spolupracovat, třísknou reklamu přímo do adresy (ne poprvé) a úplně znemožní funkci důležitého tlačítka "zpět", tak ať se jdou ...(velmi neslušné)....

třísknou reklamu přímo do adresy (ne poprvé) a úplně znemožní funkci důležitého tlačítka "zpět"

Netuším, o čem to píšeš.

Pokud tě reklama obtěžuje (mě ne, blokuji je na 99% stránek), použij AdBlock Plus + Element Hiding Helper.

Netuším, o čem to píšeš.

Prostě přímo do web adresy vepíšou nějakou větu (teď nedávno nějakou valentýnskou čuňárnu) a nutí tě stisknout enter. Pokud to uděláš picnou tě na shit stránku kam bys nezavítal ani kdyby ti za to platili. Pokud to odmítneš a zmáčkneš "zpět" vymizí pouze jedno písmo z 10-ti slovné věty kterou do adresy vepisují. Takže až zmáčknes "zpět" tak 50x dostaneš se tam kam jsi chtěl. Jsou to prostě ubožáci, nikdy jsem se s tím nesetkal, až na tiscali. Běžny reklamy jsou mě buřt, prostě je ignoruju.

Nikdy jsem se s tím nesetkal (díky AdBlocku?). Jednoduchý výběr:
- blokuj reklamy a budeš mít klid
- neblokuj a trp (a neztěžuj si pak)
- nechoď tam

Mohl bys sem dát příklad takové adresy, pro zajímavost? Zajímalo by mě, jak to vypadá (třeba v MSIE, který mám v defaultním nastavení).

Co blokace reklam řeší? Určitě nesmahne reklamní okraje u většiny stránek. Tak typnu že to zablokuje vyskakování nevyžádaných reklamních oken, ne? Příklad takové adresy nedodám, jak jsem psal setkal jsem se s tím jen na tiscali, teď to zrušili. Dostali za to nejednu stížnost, ale věřím ze brzy tak učiní opět, prej musí stránku z něčeho financovat což chápu, ale nemůžou to dělat tak drastickým způsobem.

MSIE

Co tahle zkratka, nebo co to je znamená je mi záhadou